فیلم

(۱۹۹۷) Good will hunting

موضوع فیلم «ویل هانتینگ خوب» حول رابطۀ ویل و شان می‌چرخد، اینکه چطور تجربۀ رابطه با فردی ایمن و باثبات ویل را متحول می سازد.

بیشتر بخوانید

(۱۹۷۸) Autumn Sonata

دختری طی نامه ای از مادرش میخواهد به ملاقاتش بیاید. روبروشدن این دو بعد هفت سال خاطرات کودکی دختر را بالا می آورد.کارگران این فیلم اینگمار برگمان است.

بیشتر بخوانید

(۲۰۱۵) Whiplash

فیلم ویپلش یا شلاق، داستان پسری به نام اندرو نیمن است که رؤیای ماندگار شدن در حوزه موسیقی را در سر دارد. موضوع فیلم به رابطۀ اندرو و استاد موسیقی‌اش می‌پردازد، اینکه چطور نگاه معلم باعث یا مانع پیشرفت می‌گردد و چه مقدار از بزرگی و رشد از شرایط ناکام‌کننده و چه مقدار از شرایط...

بیشتر بخوانید

(۲۰۰۱) I am Sam

فیلم دربارۀ مردی با ناتوانی عقلانی و تلاش او برای باز پس گرفتن حضانت دخترش است. موضوع داستان حول یک سؤال می‌چرخد: یک والد خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بیشتر بخوانید

(۲۰۱۸) Bohemian Rhapsody

یک درام درباره اتفاقات زندگی Freddi Mercury خواننده گروه QUEEN از معروف ترین گروه های موسیقی در دهه های هفتاد تا نود میلادی

بیشتر بخوانید

(۱۹۹۷) As good as it gets

داستان دوستی یک مادر مجرد، یک نویسنده مردم گریز و یک نقاش همجنسگرا است. زندگی ملوین اوودال نویسنده متعصب وسواسی که نسبت به هرگونه تغییری بسیار مقاوم است. پس از اینکه...

بیشتر بخوانید

(۲۰۰۴) The Sea Inside

این فیلم داستان مردی که ۳۰ سال است متعاقب حادثه از گردن به پایین فلج شده, تلاش می کند که حق خود را برای Euthanasia بدست آورد.

بیشتر بخوانید

(۲۰۰۳) ۲۱Grams

یک تصادف وحشتناک مسیر زندگی یک ریاضیدان مبتلا به بیماری قلبی شدید، یک مادر سوگوار و یک محکوم سابقه دار را بهم پیوند می زند

بیشتر بخوانید

(۱۹۹۶) Shine

فیلمی بسیار زیبا براساس داستان واقعی زندگی پیانیست David Helfgott. جفری راش برای بازی در فیلم برنده جایزه بهترین نقش اصل در Oscar Bafta و Golden Globe در سال ۱۹۹۷ شد.

بیشتر بخوانید

(۲۰۱۸) Beautiful Boy

یک فیلم بسیار زیبا بر اساس داستان واقعی یک پدر و پسر در مواجه با اعتیاد. فیلم در Golden Globe و ‌BAFTA سال ۲۰۱۸ نامزد نقش هنرپیشه مکمل مرد بوده است.

بیشتر بخوانید
1 2